Uutta sisältöä Instagramissa

Uutta sisältöä Instagramissa
NOW IT’S OFFICIAL, JVK:n uusi toimitila on varmistunut!Tänään Samuli ja Mikko Hirvi Infonia Oy:stä kävivät korona-hengessä haromassa ilmaa JVK:n tulevan toimitilan edessä.JVK muuttaa osoitteeseen Vapaudenkatu 25 (vanha juomatehdas) ja aloittaa siellä toimintansa virallisesti 1.7.2021. Muita muistettavia päivämääriä on 19-20.6.2021, jolloin on virallinen muuttoviikonloppu. Nykyisessä tilassa viimeiset penkkipunnerrukset tehdään siis 18.6.2021.Muuttoprojektin pääjehuna toimii @fine_it_will_be, mutta koko hallitus osallistuu aktiivisesti muuttoon ja siihen liittyviin toimenpiteisiin.Jäseniltä pyydetään osallistumisaktiivisuutta, että saamme hoidettu kaikki kunnialla kotiin ja pääsemme aloittamaan toimintamme uudessa tilassa suunnitelman mukaisesti.Tiedotamme asioiden etenemisestä täällä Instagramissa ja seuran ilmoitustaululla.Ps. Mainittakoon, että jos olette etsimässä erittäin pätevää kiinteistövälittäjää, niin Mikosta erittäin vahva suositus!Swaippaa kuvia ja videoita tilasta.#jvk#jyväskylänvoimaklubi#muutto#vanhajuomatehdas#infoniaiy#vapaudenkatu25

Kirjoita kommentti

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *