Uutta sisältöä Instagramissa

Uutta sisältöä Instagramissa
Tulevana opettajana Doris aka @doris_marisol tietää varsin hyvin, että oma esimerkki on yksi parhaista opetus- ja vaikuttamismenetelmä. Tästä syystä Doris päättikin hoitaa oman osansa TSÄLÄNSSI:sta ns. himaan. Doris nimittäin kuuli kyliltä juttua, että parilla seuran hallituksen jäsenellä (lue: kaikilla), on "hitusen" hankaluuksia päästä TSÄLÄNSSI21 tavoitteeseensa.Joten toivoa saattaa, että tämän esimerkin innoittamana myös he pääsivät kirjoittamaan nimensä listaan ja täten välttyisivät julkiselta noyryytykseltä. Ps. Doriksen TSÄLÄNSSI-kyykky oli 127,5kg, joten postauksen video on puhtaasti rekvisiittana ja kuvituskuvana mukana. #jvk#jyväskylänvoimaklubi#tsälänssi#squat#weightraining#powerlifting

Kirjoita kommentti

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *